Протягом 2017 року SMG збільшила обсяг судноремонту на 69,6%

1494
Фото: smart-maritime.com

Компанія Smart Maritime Group (SMG) у 2017 році виконала модернізацію і ремонт 78 суден

Найбільш складним контрактом став проект глибокої модернізації суховантажу Donmaster Spirit, реалізований на Херсонській верфі. В ході модернізації довжина судна була збільшена до 119 метрів. Модернізація дозволила істотно поліпшити техніко-економічні характеристики судна, зокрема, суховантаж став трьохтрюмним, а дедвейт збільшився на 14% – до 4,9 тисяч тонн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр компанії 

 • Крім судноремонту, SMG розвивала машинобудівне і металообробне виробництво. У рамках спільного проекту з компанією «Метінвест» на Херсонській верфі запущений сервіс по обробці листового прокату. Ключовими проектами стали виготовлення металоконструкцій мостів в Запоріжжі і автомагістралі Одеса – Рені, випуск спецобладнання на замовлення підприємств гірничо-металургійного циклу і сервісна обробка металу.

  У минулому році стартувала програма модернізації металообробного виробництва, що передбачає інвестиції на суму понад 30 млн грн. Кошти, зокрема, спрямовані на будівництво нового цеху з виготовлення офшорних металоконструкцій, оновлення кранового обладнання, лінії металообробки, ремонтні роботи окремих ділянок технологічного ланцюжка обробки металу – пресове обладнання машини УБР-50 і лінії очищення і фарбування Gutmann.

  За 2017 рік компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів 64,4 млн грн податків і зборів, у тому числі до місцевих бюджетів – 24 млн грн. Середня зарплата в грудні 2017 року склала 8,692 тис. грн, угтому числі середня зарплата робітників основних спеціальностей (зварників і збирачів) – 11,121 тис. Грн.

  У планах компанії на 2018 рік – збільшення консолідованої виручки до 646,8 млн грн, в тому числі – за рахунок відновлення реалізації суднобудівних контрактів на потужностях верфей.

  Спостерігається сьогодні в Європі пожвавлення на ринку річкових перевезень і, відповідно, формування запиту на послуги суднобудівників вселяє в нас стриманий оптимізм. Сьогодні у нас є ряд домовленостей, які, як ми сподіваємося, вже в цьому році будуть реалізовані в конкретних суднобудівних контрактах, – зазначив генеральний директор SMG Василь Федін .

  SMG об’єднує херсонську і миколаївську верфі, створені на базі ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» і ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.