Працівникам Миколаївського суднобудівного завода виплатили ще 3 мільйони боргу із зарплати

3745

На ДП “Миколаївський суднобудівний завод” погасили чергову частину заборгованості по заробітній платі

Завдяки виконанню робіт на замовлення Військово-Морських Сил України, державних і приватних кампаній, підприємство поступово нарощує обсяги робіт по судноремонту через кілька років простою. Це вже другий транш, спрямований на погашення заборгованості із зарплати. Загальна сума двох траншів становить 6,22 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС

Сьогодні ДП” Миколаївський суднобудівний завод “, що входить до складу ДК” Укроборонпром “, провело чергове погашення заборгованості по заробітній платі перед працівниками на загальну суму 3,12 млн грн, включаючи відповідні податки і збори”, – повідомив гендиректор підприємства Валерій Калашников.

  • Підприємство поступово повертається до роботи. В цьому році вже виконано ремонт двох катерів для ВМС України, виконуються роботи по ремонту суден і катерів філії “Дельта-лоцман” ДП АМПУ, філії державної установи “Держгідрографія” та ін.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.