Одеським рятувальникам передали новий водолазно-рятувальний катер Миколаївського виробництва

2174
Black Sea Yachts

This slideshow requires JavaScript.

Одеський гарнізон ДСНС України отримав сучасне водолазно-рятувальне судно класу «річка-море»

Варто відзначити, що вручений катер був побудований в Миколаєві на підприємстві «Black Sea Yachts», яке спеціалізується на будівництві яхт.

Його вартість перевищує 2,5 млн грн. Судно було придбано на кошти держбджета, повідомили в прес-центрі відомства. Передає Думская.

- РЕКЛАМА -
 • Водолазно-рятувальне судно класу «річка-море» призначений для проведення пошуково-рятувальних робіт на воді, робіт з розмінування акваторії. На борту розміщуються 5 чоловік пошуково-рятувальної команди. Крім того, палуба катера обладнана сидячими місцями для перевезення до 10 врятованих людей.

  У катера є необхідна водолазне обладнання. Також він оснащений трьома акумуляторними батареями, прожектором, туманним гірському, радіостанцією, компасом.

  Для безпеки потерпілих по периметру судна розміщені надувні балони з полімерних матеріалів. У кормовій частині катера знаходяться лацпорти (вирізи в зовнішній обшивці), які у відкритому положенні частково занурені в воду, що полегшує підйом людей з води.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here