“Нібулон” планує будувати 140-метрові судна

2729

СП “Нібулон” проводить масштабну реконструкцію потужностей суднобудівного заводу в Миколаєві, що дозволить йому будувати судна довжиною 140 метрів

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

В даний момент компанія займається перебудовою суднобудівного сліпу.

У перспективі суднобудівний завод очікує прокладка п’яти додаткових колій, що дасть можливість спускати на воду судна довжиною до 140 метрів.

“У планах компанії “Нібулон” – побудувати додатково ще п’ять шляхів, що дозволить будувати і спускати на воду судна довжиною до 140 метрів. Саме таку довжину по проекту має самохідне вантажне судно проекту П-140, вантажомісткості 10000 т і з двома крановими частинами, будівництво якого заплановано на наступний рік”, – йдеться в повідомленні компанії.

 • Поки ж в “Нібулоні” анонсують спуск на воду на початку 2018 року першого несамохідного судна проекту В5000 довжиною 101 метрів.

  У листопаді в компанії анонсували будівництво двох барж нового типу. До 2022 року таких судів в “Нібулоні” планують випустити 24 одиниці.

  У компанії також подумують вийти на ринок пасажирських перевезень Одеської області, запустивши швидкісний катамаран між Одесою і Білгород-Дністровським.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.