Нібулон має намір будувати 15 суден кожного року та планує налагодити судноплавство через Білорусь

1965

У найближчі кілька років компанія “Нібулон” має намір інвестувати в розвиток річкових перевезень та інфраструктури аграрного сектора близько 5,5 млрд грн.

Так, вже до 15 червня поточного року будуть введені в експлуатацію перевантажувальні термінали в Голій Пристані (Херсонська область) і Біленькому (Запорізька область). А в планах компанії будувати до 15 суден на рік.

Про це заявив гендиректор “Нібулона” Олексій Вадатурський, повідомляє ЦТС, передає Національний промисловий портал.

- РЕКЛАМА -
 • За його словами, значна частина коштів буде спрямована на будівництво вантажного флоту на власному суднобудівно-судноремонтному заводі в Миколаєві і реконструкцію цього підприємства. “Це також стане позитивним сигналом для українських металургів, чий метал і буде використовуватися для будівництва суден, які будуть ходити під українським прапором. В планах компанії будувати до 15 суден щорічно”, – зазначив А. Вадатурський.

  Згідно з прогнозами “Нібулона”, після завершення інвестпрограми розвитку річкової логістики щорічні обсяги перевезень по річках України в компанії досягнуть 4 млн т зернових і олійних культур. Крім того, в компанії мають намір організувати річкові перевезення та інших вантажів, а також налагодити судноплавство по нині не використовуваним маршрутами. Зокрема, “Нібулон” інформує про намір транспортувати вантажі по річці в Білорусь і далі в Європу.

  Ми зробимо все, щоб українські вантажі прийшли річками в Білорусь, і з внутрішнього водного шляху міжнародного значення Е40 в Європейський Союз, – амбітно заявив А. Вадатурський.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here