На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» у розпалі роботи із будівництва трьох буксирів нового проекту (фото)

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» у розпалі роботи із будівництва трьох буксирів нового проекту (121М) потужністю 1 200 к. с. кожен.

Нагадаємо, що нові судна стануть продовженням (із проектними доопрацюваннями) раніше реалізованого проекту 121, розрахованого для експлуатації внутрішніми водними шляхами України.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Тож наразі на першому буксирі проекту «Юрій Макаров», названому на честь видатного миколаївського суднобудівника, фінішували роботи з очищення та фарбування зовнішнього обшиття корпусу судна. Також вже завершено випробування приміщень на непроникність й випробування зварювальних швів.

This slideshow requires JavaScript.

Всередині судна завершується монтаж доізоляційного насичення, тривають роботи з укладання ізоляції в приміщеннях; активно ведеться монтаж трубопроводів суднових систем і монтаж суднових механізмів. Розпочато монтаж пропульсивного комплексу та збирання колони підйому ходової рубки.

Читайте також:  Україна відновлює будівництво корвета проекту 58250 для ВМС України

Найближчим часом відбудеться спуск судна на воду – і на ньому розпочнуться добудовчі роботи.

Що стосується другого буксира проекту 121М, наразі свого кінця добігає формування міцного корпусу судна. На судні триває монтаж фундаментів, а суднові приміщення готуються до здачі на конструктивність. Також триває виготовлення й подальший монтаж виробів механо-слюсарної частини й доізоляційного насичення.

У рамках будівництва третього буксира здійснюється збирання секцій суднових блоків, зокрема № 1-3 (циліндрична частина корпусу) та № 4 (кормовий край).

Всі три буксири будуть введені в експлуатацію до 1 липня 2017 року, розпочавши свою роботу ще до початку нового маркетингового року.

Водночас на стапельному майданчику заводу будується корпус сьомого несамохідного судна проекту В2000.

Наразі на стапелі вже виконано монтаж секцій блоків № 1-2, триває укрупнення третього блока; у заводських дільницях триває виготовлення секцій для четвертого та п’ятого блоків.

Читайте також:  На АСРЗ йде аварійний ремонт теплохода «Манасса»

Таким чином, за допомогою вантажного флоту «НІБУЛОН» планує перевозити водними артеріями України до 4 млн тонн вантажів на рік.

You may also like...

%d блогерам подобається це: