На суднобудівному підприємстві «НІБУЛОН» готують до спуску вже другий буксир

3551
Фото: nibulon.com
 • Фахівці заводу готують до спуску вже другий буксир проекту POSS-115

  На суднобудівному підприємстві «НІБУЛОН» готується до спуску вже другий буксир прокету POSS-115. Вже сформовано міцний корпус буксира, проходить фарбування зовнішньої обшивки судна, розпочато випробування донно-бортової арматури, а у машинному відділенні встановлені головні двигуни виробництва Mitsubishi та дизель-генератори фірми Volvo-Penta.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підпрємства.

  На даний момент, крім буксира суднобудівники компанії працюють над ще двома буксирами подібного класу, а також над перевантажувачем. На стапельному майданчику триває укрупнення двох блоків з днищевих секцій правого борта самохідного перевантажувача зі сховищем для зберігання на 10 тисяч тонн.

  Передбачено, що на перевантажувач буде встановлено два крани типу CBG360, договір на поставку яких укладено з німецькою фірмою Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH.

   

  В найближчий на підприємство почнуть надходити комплектуючі для монтажу потужного електрогідравлічного  поворотного  портального  крану, що забезпечить встановлення бортових секцій 140-метрового перевантажувача, а також значно  розширить  можливості  корпусного  виробництва заводу.