На Smart Maritime Group принято в ремонт молдавське судно «Merton1»

1894

Xерсонська верф Smart Maritime Group (SMG, Херсон) прийняла в ремонт судно типу «Волго-Балт» «Merton1» (прапор Молдови).

Судно водотоннажністю 3180 тонн спеціалізується на перевезенні генеральних вантажів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

В ході ремонтних робіт буде проведена заміна металу в обсязі 50 тонн. Ремонт передбачається завершити в червні. Вартість контракту – близько 4 млн грн.

Раніше, після заміни 30 тонн металу і повного розбирання гвинто-рульового комплексу (далі – ГРК) з перевіркою валів, на воду спущено суховантаж «DimondC», який до кінця тижня буде переданий замовнику. Також готується до спуску на воду каботажне судно «ANDRE MICHЕL1», на якому проводився ремонт ГРК і випробування баластних танків.

 • У причальної стінки в черзі на підйом для ремонтних робіт знаходиться суховантаж «Лімба» (прапор України).


  «Smart Maritime Group» (SMG) – найбільший суднобудівний холдинг України, що об’єднує дві суднобудівні верфі: Миколаївську і Херсонську.

  Обсяг виробництва по SMG в 2016 році – 395 млн. грн. Сума податків і зборів, сплачених компанією в бюджети всіх рівнів, за 2016 рік склав 74 млн. грн., В тому числі, до місцевих бюджетів – 23 млн. грн.

  Середня заробітна плата по холдингу у квітні 2017 р склала 6600 грн., В тому числі середня заробітна плата зварювальників – 6766 грн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.