На Миколаївській верфі SMG розпочато ремонт двох суден “ріка-море”

2380

SMG на своїх верфях у Миколаєві відремонтує два судна – «Svetoslava» та «Vasiliy Tatischev».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

На миколаївській верфі компанії Smart Maritime Group (Чорноморський суднобудівний завод) приступили до ремонту двох суден змішаного «ріка – море» плавання – «Svetoslava» (дедвейт 4,9 тис. тонн, замовник – «Concord Shipbuilding Corp.», прапор України) і «Vasiliy Tatischev» (дедвейт 5,1 тис. тонн, замовник – ТОВ «Транспортний судноплавний менеджмент», прапор Танзанії).

На кожному із судів буде проведено ремонт корпусних конструкцій, люкових закриттів, донної арматури, рульового пристрою і валопроводов, очищення і фарбування. Всього, за узгодженими із замовниками відомостями, попередньо запланована заміна близько 60 тонн металу.

- РЕКЛАМА -
 • Термін виконання замовлень – один місяць. Їх загальна вартість становить 3,8 млн. грн.

  «Smart Maritime Group» (SMG) – найбільший суднобудівний холдинг України, що об’єднує дві суднобудівні верфі: Миколаївську і Херсонську.

  Обсяг виробництва по SMG в 2016 році – 395 млн. грн. Сума податків і зборів, сплачених компанією в бюджети всіх рівнів, за 2016 рік склав 74 млн. грн., В тому числі, до місцевих бюджетів – 23 млн.грн.

  З першого червня в компанії підвищено тарифні ставки на 50% для основних і допоміжних робітників. Зарплата основних виробничих робітників зросла в середньому на 30%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here