На Миколаївській верфі SMG розпочато ремонт двох суден “ріка-море”

2406

SMG на своїх верфях у Миколаєві відремонтує два судна – «Svetoslava» та «Vasiliy Tatischev».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

На миколаївській верфі компанії Smart Maritime Group (Чорноморський суднобудівний завод) приступили до ремонту двох суден змішаного «ріка – море» плавання – «Svetoslava» (дедвейт 4,9 тис. тонн, замовник – «Concord Shipbuilding Corp.», прапор України) і «Vasiliy Tatischev» (дедвейт 5,1 тис. тонн, замовник – ТОВ «Транспортний судноплавний менеджмент», прапор Танзанії).

На кожному із судів буде проведено ремонт корпусних конструкцій, люкових закриттів, донної арматури, рульового пристрою і валопроводов, очищення і фарбування. Всього, за узгодженими із замовниками відомостями, попередньо запланована заміна близько 60 тонн металу.

 • Термін виконання замовлень – один місяць. Їх загальна вартість становить 3,8 млн. грн.

  «Smart Maritime Group» (SMG) – найбільший суднобудівний холдинг України, що об’єднує дві суднобудівні верфі: Миколаївську і Херсонську.

  Обсяг виробництва по SMG в 2016 році – 395 млн. грн. Сума податків і зборів, сплачених компанією в бюджети всіх рівнів, за 2016 рік склав 74 млн. грн., В тому числі, до місцевих бюджетів – 23 млн.грн.

  З першого червня в компанії підвищено тарифні ставки на 50% для основних і допоміжних робітників. Зарплата основних виробничих робітників зросла в середньому на 30%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.