На Іллічівському судноремонтному заводі провели доковий ремонт «Iraklis» (фото)

1927

На Іллічівському судноремонтному заводі (ІСРЗ) було проведено ремонт грузового судна «Iraklis».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр заводу.

В лютому на судноверфі ІСРЗ зайшов для докового ремонту грузове судно «Iraklis», яке належить Ліберії. Було проведено очистку, пофарбовано корпус, вантажних трюмів і кришок Влз – загальна площа 26900 м2.

 • Також зробили виїмку гребного валу, дефектацію, заміну ущільнень. Проведена заміна корпусних конструкцій баластних танків по маркуванню Замовника, складання технічної документації. Заміна трубопроводів різних систем – 145 мп. Ремонт, заміна окремих речей по судну. Проведено капітальний ремонт кришок Влз: ремонт гідроциліндрів – 20 шт, заміна гумового ущільнення кришок, заміна сталевих конструкцій кришок з дефектації, регулювання, пред’явлення Замовнику. Ремонт електродвигунів, насосів та іншого допоміжного обладнання машинного відділення. Зроблено відновлювальний ремонт суднових грейферів з повним розбиранням, заміною всіх пальців і втулок.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.