На Херсонщині в верфі SMG приступили до виконання замовлень по морським судам «Semyon Morozov» і «NEW LEO»

2138

Вантажне судно «Semyon Morozov» (прапор – Палау), дедвейтом 3135 т піднято на сліп Херсонській верфі для виміру залишкових товщини металу і подальшого ремонту. Згідно контракту за 35 днів від дати приймання судна буде проведена заміна 70 тонн корпусних конструкцій, очищення і фарбування на загальну суму близько 5 млн грн. Повідомляє Національний промисловий портал.

Також прийнятий до виконання контракт на ремонт універсального судна «NEW LEO» (прапор -Ліберія) дедвейтом 5820 тонн. Судно піднято на стапель для проведення слюсарних і трубомонтажних робіт, ремонту люкових закриттів, очищення та фарбування. Вартість контракту 4,5 млн грн, термін виконання – 50 календарних днів.


Smart Maritime Group (SMG) – найбільший суднобудівний холдинг України, що об’єднує дві суднобудівні верфі: Миколаївську і Херсонську.

 • Обсяг виробництва по SMG в 2016 році – 395 млн. грн. Сума податків і зборів, сплачених компанією в бюджети всіх рівнів, за 2016 рік склав 74 млн. грн., В тому числі, до місцевих бюджетів – 23 млн. грн.

  З першого червня в компанії підвищено тарифні ставки на 50% для основних і допоміжних робітників. Зарплата основних виробничих робітників зросла в середньому на 30%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.