На Азовському судноремонтному заводі виготовили рекордно великий грейфер

4970
Фото: asrz.com.ua
 • Грейфер вагою близько 10 тонн було спроектовано та виготовлено для панамської компанії «Kirgan Holding»

  На даний момент це рекордно великий грейфер, виготовлений на маріупольському судноремонтному заводі, і не перше замовлення, реалізоване для цього партнера. Грейфер вже відплив з морського порту «Одеса» до свого замовника. Грейфер призначений для використання на кранах грейферного типу вантажопідйомністю не менше 30 тонн.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу АССРЗ.

  Подібні ковші успішно використовуються для пришвидшення перевалки зернових з судна на судно. Проект грейфера розроблений конструкторською групою технічного відділу підприємства. При проектуванні були застосовані передові технології та матеріали: сталь 10ХСНД для основної конструкції грейфера і Hardox 450 – для ножів ковша, які є надзвичайно стійкими до будь-яких видів зносу.

  У процесі складання витримана необхідна геометрія конструкції виробу, що забезпечує вільний рух блоків, тяг та щелеп. До повної готовності ковші проходять з десяток виробничих етапів, від проектування, заготовки, зварювання, мехобробки до збірки конструкції та технічного випробування готового виробу. Грейфер успішно пройшов технічну апробацію і програму випробувань. На його виготовлення знадобилося 90 діб.

  Грейфери моделі КО312-У1 Фото: АСРЗ