На АСРЗ проходить судноремонт суховантаж «ЛАУРУС» (фото)

1951

Як уже повідомлялося, на проміжному ремонті в АСРЗ знаходиться суховантаж LAURUS, дедвейтом 5480 тонн, порту приписки Джурджулешти Молдови. З 13 квітня в доці №4 підприємства стартувала докова частина ремонту судна довжиною 96 метрів, шириною 15,8 і висотою борту 7,4 метра.

За період кампанії фахівцями основних цехів судоремонтного заводу виконано капітальний ремонт багатьох механізмів систем життєзабезпечення судна. Зокрема, гребного і дейдвудного пристроїв з розбиранням рульового пристрою, прессовкой гребного гвинта. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

В результаті була запланована зачистка і шліфування усієї поверхні гребного гвинта для визначення дефектів, кольорова дефектоскопія поверхні гребного гвинта; перевірка балансування статичним методом, і при необхідності балансування.

 • Відремонтований гребний гвинт пред’являється по черзі ВТК підприємства, замовнику і інспектору Регістру судноплавства України.

  Паралельно пройдений ремонт дейдвудних ущільнень гребного валу типу Симплекс. Поетапно з дотриманням послідовності операцій, виконаний демонтаж існуючого, монтаж нового ущільнення, центрування і випробування на непроникність, згідно ТУ.

  У зв’язку із зносом, який перевищив гранично допустимі значення, вуглецевою сталлю проведена наплавлення робочих поверхонь гребного валу, зокрема робочих шийок. В основному потоці робіт виконано ремонт донно-забортної арматури.

  За корпусних частини – правка металоконструкцій ділянки фальшборту судна, оглядових майданчиків трюмів і люкових кришок закриття трюмів з заміною на нові гумові ущільнення.

  При постановці в док корпус судна обмиті прісною водою високого тиску і очищений від морських обростань абразивно-струминного очищенням старого шару фарби до металу. Послідовно бригади малярів виконали комплекс малярних робіт. Корпус «Лаурус» забарвлений за заявленою судновласником схемою. Надводна частина двома шарами – грунт і укривной шар, а підводна – грунт-проміжний шар і не обростають фарба.

  Після закінчення доковою частині ремонту, екіпажу судна належить проведення пусконалагоджувальних робіт.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.