Миколаївська верф SMG завершує ремонт серії з чотирьох барж

1529
баржа SMG
Фото: smart-maritime.com

На Миколаївській верфі SMG проведений спуск відремонтованої несамохідної баржі-ліхтери типу “Дунай – море”

За допомогою 900-тонного крана «KONE» баржа спущена на воду. Після необхідних випробувань вона буде передана замовнику.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр SMG.

Всього протягом осені 2017 року Миколаївська верф справила ремонт чотирьох барж такого типу для українського замовника. На цих несамохідних судах виконувалися корпусні роботи, заміна металу і ремонт верхніх люкових замків. Три відремонтованих судна раніше вже були передані судновласнику.

- РЕКЛАМА -
  • За словами директора Миколаївської верфі SMG Олександра Остапенко, на сьогоднішній день основна маса контрактів з судноремонту і випуску машинобудівної продукції виконуються на підприємстві для вітчизняних замовників.

    Нагадаємо, що Smart Maritime Group (SMG) – найбільший суднобудівний субхолдинг України, який об’єднує дві суднобудівні верфі на базі ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» і ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод». Обсяг виробництва по SMG в 2016 році склав 395 млн. грн.

    З 1 вересня поточного року заробітна плата збирачів корпусів металевих суден, зварювальників, трубопровідників суднових збільшена на 35% і становить в середньому від 12000 до 18000 гривень.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.