Маріупольський порт отримав відремонтований рейдовий катер

2131
Фото: uspa.gov.ua

В адміністрації Маріупольського морського порту завершено ремонт рейдового катера «Нептун»

Ремонт катера проходив на базі Азовського судноремонтного заводу. Протягом двомісячного періоду виконано великий обсяг робіт, зокрема очищена і пофарбована підводна частина корпусу, замінений привід дизель-генератора, виконаний ремонт суднових меблів, замінено частину металевої обшивки судна, відремонтовані місця установки рятувальних плотів та ін.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу адміністрації порту.

Це не просто чергові, рутинні заходи, адже рейдовий катер« Нептун »- це пасажирське судно, призначене для перевезення членів екіпажів транспортних суден, працівників адміністрації порту, в тому числі працівників ділянки з обслуговування гідроспоруд, для того, щоб доставити людей і вантажі на рейд, перевезти хвору людину, – підкреслюють в адміністрації Маріупольського морпорту.

  • Рейдовий катер «Нептун», 1990 року випуску, призначений для перевезення членів екіпажів транспортних суден, працівників адміністрації порту, в тому числі працівників ділянки з обслуговування гідроспоруд, а також для виконання операцій по обслуговування лоцманів.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.