Компанія «НІБУЛОН» продовжує модернізацію потужностей власного суднобудівного заводу

2180
Фото: НІБУЛОН

Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку продовжує реалізацію масштабного інвестиційного проекту з модернізації власного суднобудівно-судноремонтного заводу.

Так, наразі завершується реконструкція комплексу ливарних цехів у збірно-секційний цех та склад суднового обладнання. Загальнобудівельні роботи в цеху площею понад 2600 м2 вже добігають кінця. На завершальному  етапі   також  роботи   з монтажу   системи   опалення,   вентиляції   та електроживлення. Проходять підготовчі роботи до заливки наливних полів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

З першого вересня спеціалісти розпочинають монтаж кранового обладнання. Зокрема в збірно-секційному цеху буде встановлено чотири  мостових радіокерованих крани  вантажопідйомністю по 10 т кожний та сучасне зварювальне обладнання. У результаті потужності тільки нового цеху дозволятимуть виготовляти близько 4000 т металоконструкцій на рік.

 • Введення в експлуатацію цього цеху дозволить в притул наблизитися до основної частини робіт  з  реконструкції,   а   саме:   побудови   нового спускопідіймального пристрою та основного комплексу корпусних цехів.

  Завершуються загальнобудівельні роботи і на складі суднового обладнання, що буде обладнаний мостовим радіокерованим краном вантажопідйомністю 20 т. На часі проведення підготовчих  робіт  до монтажу фасаду будівлі, встановлення ролетних воріт,  а також виконання оздоблювальних робіт у  приміщенні комірника.

  У травні цього року завершився перший етап  модернізації суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» , у рамках якого було введено  в експлуатацію автоматичну лінію очищення і ґрунтування металопрокату та цех металообробки з машинами плазмової і газової різки. Це новітнє західне обладнання відповідає останнім тенденціям в суднобудуванні і виводить «НІБУЛОН» в лідери регіону за рівнем оснащеності суднобудівних потужностей.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.