Компанія «НІБУЛОН» продовжує модернізацію потужностей власного суднобудівного заводу

2138
Фото: НІБУЛОН

This slideshow requires JavaScript.

Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку продовжує реалізацію масштабного інвестиційного проекту з модернізації власного суднобудівно-судноремонтного заводу.

Так, наразі завершується реконструкція комплексу ливарних цехів у збірно-секційний цех та склад суднового обладнання. Загальнобудівельні роботи в цеху площею понад 2600 м2 вже добігають кінця. На завершальному  етапі   також  роботи   з монтажу   системи   опалення,   вентиляції   та електроживлення. Проходять підготовчі роботи до заливки наливних полів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

- РЕКЛАМА -
 • З першого вересня спеціалісти розпочинають монтаж кранового обладнання. Зокрема в збірно-секційному цеху буде встановлено чотири  мостових радіокерованих крани  вантажопідйомністю по 10 т кожний та сучасне зварювальне обладнання. У результаті потужності тільки нового цеху дозволятимуть виготовляти близько 4000 т металоконструкцій на рік.

  Введення в експлуатацію цього цеху дозволить в притул наблизитися до основної частини робіт  з  реконструкції,   а   саме:   побудови   нового спускопідіймального пристрою та основного комплексу корпусних цехів.

  Завершуються загальнобудівельні роботи і на складі суднового обладнання, що буде обладнаний мостовим радіокерованим краном вантажопідйомністю 20 т. На часі проведення підготовчих  робіт  до монтажу фасаду будівлі, встановлення ролетних воріт,  а також виконання оздоблювальних робіт у  приміщенні комірника.

  У травні цього року завершився перший етап  модернізації суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» , у рамках якого було введено  в експлуатацію автоматичну лінію очищення і ґрунтування металопрокату та цех металообробки з машинами плазмової і газової різки. Це новітнє західне обладнання відповідає останнім тенденціям в суднобудуванні і виводить «НІБУЛОН» в лідери регіону за рівнем оснащеності суднобудівних потужностей.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here