ХСЗ інвестував в розширення виробництва металоконструкцій 30 млн грн

1738

«Смарт Мерітайм Груп» (СМГ) інвестував 30 млн грн в розширення виробничих потужностей для виготовлення металоконструкцій і модернізацію основних фондів херсонської верфі.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

Кошти будуть спрямовані на будівництво нового цеху для виготовлення офшорних металоконструкцій, оновлення кранового обладнання, лінії металообробки і на ремонтні роботи окремих ділянок технологічного ланцюжка обробки металу.

Будівництво цеху офшорних металоконструкцій – будівлі довжиною 140 метрів, шириною 32, висотою 19 метрів і вартістю 10 млн грн – передбачається завершити до вересня.

- РЕКЛАМА -
 • Програма відновлення кранового обладнання передбачає оновлення магнітного крана WENSLAFF і портального крана КОNЕ. Для ремонту останнього потрібно зробити заміну підшипника діаметром 5,5 метрів, який виготовляють в Німеччині. У грудні поточного року деталь буде встановлена, а загальна вартість ремонту обох кранів складе понад 5 млн грн.

  В рамках спільного проекту з компанією «Метінвест» по запуску сервісу по обробці листового прокату на херсонській верфі СМГ проведе капітальний ремонт пресове обладнання машини УБР-50, а також лінії очищення і фарбування GUTMANN. Вартість робіт оцінюється в 4,5 млн грн.

   Наші можливості знову стають цікаві іноземним замовникам, які поступово долають страх перед нестабільністю в Україні. Інвестиції в модернізацію – закономірна необхідність. СМГ повинен бути готовий до виконання контрактів будь-якої складності на найвищому технологічному рівні, – зазначив генеральний директор СМГ Василь Федін.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here