ХСЗ інвестував в розширення виробництва металоконструкцій 30 млн грн

1798

«Смарт Мерітайм Груп» (СМГ) інвестував 30 млн грн в розширення виробничих потужностей для виготовлення металоконструкцій і модернізацію основних фондів херсонської верфі.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

Кошти будуть спрямовані на будівництво нового цеху для виготовлення офшорних металоконструкцій, оновлення кранового обладнання, лінії металообробки і на ремонтні роботи окремих ділянок технологічного ланцюжка обробки металу.

Будівництво цеху офшорних металоконструкцій – будівлі довжиною 140 метрів, шириною 32, висотою 19 метрів і вартістю 10 млн грн – передбачається завершити до вересня.

 • Програма відновлення кранового обладнання передбачає оновлення магнітного крана WENSLAFF і портального крана КОNЕ. Для ремонту останнього потрібно зробити заміну підшипника діаметром 5,5 метрів, який виготовляють в Німеччині. У грудні поточного року деталь буде встановлена, а загальна вартість ремонту обох кранів складе понад 5 млн грн.

  В рамках спільного проекту з компанією «Метінвест» по запуску сервісу по обробці листового прокату на херсонській верфі СМГ проведе капітальний ремонт пресове обладнання машини УБР-50, а також лінії очищення і фарбування GUTMANN. Вартість робіт оцінюється в 4,5 млн грн.

   Наші можливості знову стають цікаві іноземним замовникам, які поступово долають страх перед нестабільністю в Україні. Інвестиції в модернізацію – закономірна необхідність. СМГ повинен бути готовий до виконання контрактів будь-якої складності на найвищому технологічному рівні, – зазначив генеральний директор СМГ Василь Федін.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.