Херсонська верф проведе вирівнювання корпусу суховантажу

1868
Фото: smart-maritime.com

Херсонська верф SMG вирівняє корпус суховантажу проекту 1557

Херсонська верф Smart Maritime Group прийняла на ремонт суховантаж типу Сормовський (проект 1557). В процесі експлуатації судно зазнало викривлення геометрії корпусу, яку фахівці верфі повернуть в межі стандартів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу SMG 

Судно, схоже на банан, не може бути повноцінно завантажено, кривизна не дозволяє портовим службам зробити точні виміри для розрахунку вантажу. Тому вкрай важливо, щоб лінії корпусу відповідали проектним характеристикам, і ми це зробимо. Такі роботи раніше у нас вже виконувалися, – пояснив заступник головного будівельника Херсонській верфі Сергій Гурський.

  • Херсонський суднобудівний завод (заснований в 1951 році) спеціалізується на будівництві і ремонті суден, займається виробництвом металоконструкцій і обробкою металу. Підприємство має у своєму розпорядженні металообробних, складально-зварювальних, стапельні, трубомонтажним, добудовних, малярно-добудовних виробництвами і виробництвом по виготовленню виробів машинобудівної частини.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.