Херсонська верф SMG модернізує дві баржі

2423

Херсонська верф Smart Maritime Group (SMG, Херсон) модернізує несамохідну безпалубна трюмна баржу проекту Р-79.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

В рамках контракту фахівці верфі проведуть нарощування комингсов і ремонт зовнішньої обшивки судна, включаючи грунтовку і забарвлення. Обсяг заміни металу попередньо оцінюється в 100 тонн. Сума контракту – 10 млн грн.

Крім того, в даний час на верфі виконується модернізація баржі-майданчика проекту 775. До кінця липня буде виготовлено і встановлено огорожу вантажного бункера, майданчик для обслуговування, трисмуговий леєрне огородження і похилі трапи. Сума контракту – 3,5 млн грн.

- РЕКЛАМА -
  • ДОВІДКА. «Smart Maritime Group» (SMG) – найбільший суднобудівний холдинг України, що об’єднує дві суднобудівні верфі: Миколаївську і Херсонську.

    Обсяг виробництва по SMG в 2016 році – 395 млн. грн. Сума податків і зборів, сплачених компанією в бюджети всіх рівнів, за 2016 рік склав 74 млн. грн., В тому числі, до місцевих бюджетів – 23 млн. грн.

    З першого червня в компанії підвищено тарифні ставки на 50% для основних і допоміжних робітників. Зарплата основних виробничих робітників зросла в середньому на 30%.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.