Херсонська верф SMG модернізує дві баржі

2538

Херсонська верф Smart Maritime Group (SMG, Херсон) модернізує несамохідну безпалубна трюмна баржу проекту Р-79.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

В рамках контракту фахівці верфі проведуть нарощування комингсов і ремонт зовнішньої обшивки судна, включаючи грунтовку і забарвлення. Обсяг заміни металу попередньо оцінюється в 100 тонн. Сума контракту – 10 млн грн.

Крім того, в даний час на верфі виконується модернізація баржі-майданчика проекту 775. До кінця липня буде виготовлено і встановлено огорожу вантажного бункера, майданчик для обслуговування, трисмуговий леєрне огородження і похилі трапи. Сума контракту – 3,5 млн грн.

 • ДОВІДКА. «Smart Maritime Group» (SMG) – найбільший суднобудівний холдинг України, що об’єднує дві суднобудівні верфі: Миколаївську і Херсонську.

  Обсяг виробництва по SMG в 2016 році – 395 млн. грн. Сума податків і зборів, сплачених компанією в бюджети всіх рівнів, за 2016 рік склав 74 млн. грн., В тому числі, до місцевих бюджетів – 23 млн. грн.

  З першого червня в компанії підвищено тарифні ставки на 50% для основних і допоміжних робітників. Зарплата основних виробничих робітників зросла в середньому на 30%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.