Фото: Як на Нібулоні відбувається будівництво чотирьох буксирів одночасно

7814
 • На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» ведеться паралельне будівництво одразу чотирьох буксирів та самохідного перевантажувача

  На стапелях підприємства відбувається паралельне будівництво двох буксирів проекту Т3500 та два буксири проекту POSS-115. Крім того продовжується виготовлення днищевих секцій самохідного перевантажувача проекту П-140.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

  На першому буксирі проекту Т3500 вже прийнято електроживлення на механізми і систему освітлення судна та розпочато випробувальні роботи. Суднобудівники компанії завершують монтаж пропульсивного комплексу, а також систем енергетичної установки. Ведеться зашиття кают житлового контуру і встановлення  меблів.

  На другому буксирі, який спущено на воду майже два тижні тому, тривають завершальні роботи: ведеться центрування валопроводу, очищення та фарбування цистерн,  встановлення приварного насичення тощо.

  Також в збірно-секційному цеху та на передцеховому майданчику продовжується виготовлення носових секцій міцного корпусу  буксира проекту POSS-115. На стапельному майданчику вже сформовано кормову частина корпусу буксира і встановлені секції надбудови.

  Другий буксир даного проекту перебуває у стадії виготовлення секцій міцного корпусу, надбудови і ходової рубки судна.