Фото: Суднобудівники компанії “НІБУЛОН” працюють над новими замовленнями

2776
Фото: www.nibulon.com

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» паралельно ведеться будівництво нових замовлень та поточний ремонт несамохідних суден і буксирів судноплавної компанії «НІБУЛОН»

На верфі компанії триває робота над п’ятьма проектами. Зокрема над перевантажувачем зерна проекту П-38 «Нібулонівець-2», де вже сьогодні виконано кренування, ведеться підготовка до прийому палива, масел і робочих середовищ. Розпочалися швартові випробування систем і механізмів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр компанії

- РЕКЛАМА -
  • Триває робота над першим та другим несамохідними суднами проекту В5000, а також над перший та другим  буксиром проекту Т3500. Цікавим фактом є те, що цей новий буксир проекту вже судно морської зони.

    Зокрема, у цеху металообробки продовжується порізка та гнуття металопрокату, у збірно-секційному цеху ведеться виготовлення фундаментів, вузлів і секцій суден, завершується формування днищевої секції другого буксира, після чого вона буде встановлена на стапельну ділянку. На стапелі ведеться установка фундаментів головних двигунів на днищевому блоці першого буксира.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.