Фото: На судноверфі «Україна» завершено доковий ремонт суховантажу VILENA

2194

У відокремленому структурному підрозділі ДП «Одеський порт» «Судноверф «Україна» завершено доковий ремонт суховантажу VILENA. Вчора, 20 вересня судно спущене на воду з доку №2.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

За інформацією 1-го заступник директора судноверфі Михайла Фещенко на судні виконаний весь перелік докових робіт, в тому числі очищення, фарбування корпусу, ремонт агрегатів гвинто-рульової групи і донно-забортної арматури, заміна частини корпусних конструкцій і ремонт кормової аппарели, а також деяких інших механізмів і вузлів. Всі виробничі завдання завершені в обумовлені договором строки.

В той же день, однією доковою операцією, на стапель-палубу дока №2 піднято малий буксир «Екватор» порту «Южний». На буксирі також належить виконати повний обсяг малярних робіт, ремонт гвинто-рульової групи, донно-забортної арматури. Після дефектації корпусу буде зроблено висновок про необхідність зварювальних робіт на корпусі, додав заступник директора.

 • До спуску на воду готується ще одне ремонтується верф’ю судно. У доці №4 фахівці заводу завершують останні виробничі операції на нафтосміттязбірники «Еколог», який належить порту «Южний».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.