Фото: На судноверфі «Україна» завершено доковий ремонт суховантажу VILENA

2157

У відокремленому структурному підрозділі ДП «Одеський порт» «Судноверф «Україна» завершено доковий ремонт суховантажу VILENA. Вчора, 20 вересня судно спущене на воду з доку №2.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

За інформацією 1-го заступник директора судноверфі Михайла Фещенко на судні виконаний весь перелік докових робіт, в тому числі очищення, фарбування корпусу, ремонт агрегатів гвинто-рульової групи і донно-забортної арматури, заміна частини корпусних конструкцій і ремонт кормової аппарели, а також деяких інших механізмів і вузлів. Всі виробничі завдання завершені в обумовлені договором строки.

В той же день, однією доковою операцією, на стапель-палубу дока №2 піднято малий буксир «Екватор» порту «Южний». На буксирі також належить виконати повний обсяг малярних робіт, ремонт гвинто-рульової групи, донно-забортної арматури. Після дефектації корпусу буде зроблено висновок про необхідність зварювальних робіт на корпусі, додав заступник директора.

- РЕКЛАМА -
  • До спуску на воду готується ще одне ремонтується верф’ю судно. У доці №4 фахівці заводу завершують останні виробничі операції на нафтосміттязбірники «Еколог», який належить порту «Южний».


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here