Фото: На суднобудівному заводі Нібулон триває будівництво несамохідних суден проекту В5000 і несамохідного перевантажувача зерна проекту П-38

2707
Фото: Нібулон

Наразі суднобудівники виконали формування міцного корпусу несамохідного перевантажувача зерна проекту П-38 і ведеться формування кормового напівкорпусу першого несамохідного судна проекту В5000.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Виконано формування міцного корпусу та завершується монтаж  надбудови судна П-38. Також здійснюється установка електрослюсарного насичення та виробів механослюсарної частини, виготовлення та монтаж трубопроводів систем. Завершується фарбування баластних цистерн.

На заводському стапелі ведеться формування кормового напівкорпусу несамохідного судна проекту В5000. Сформовано блоки № 1-4. Розпочато випробування міцного корпусу на непроникність.  Ведеться формування блоків № 5-7. На передстапельному майданчику ведеться виготовлення секцій блоків № 8-13 носового напівкорпусу судна.

 • Розпочато порізку деталей другого несамохідного судна проекту В5000.

  Зазначимо, що 14 листопада 2017 року на суднобудівному заводі «НІБУЛОН» було введено в експлуатацію збірно-секційний цех. Новий цех завдяки своїм потужностям виготовлятиме близько 4000 т металоконструкцій на рік.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.