Фото: На Нібулоні триває будівництво суден

4590
 • На верфях Нібулону продовжується успішне виконання суднобудівної програми компанії

  На даний момент на верфі компанії знаходиться п’ять суден у різних стадіях виробництва. Це несамохідний перевантажувач зерна проекту П-38, два несамохідних суден проекту В5000, та два буксири проекту Т3500.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

  Так, на спущеному на воду 3 березня першому 100-метровому судні тривають добудівні роботи. Розпочато роботи зі встановлення насичення комінгса трюму. Після завершення виготовлення кришок люкового закриття, та налагодження системи відкриття і закриття трюмів перше судно буде передано замовнику.

  Розпочато формування носової частини корпусу другого несамохідного судна. Ведеться здача на конструктивність сформованих приміщень кормового напівкорпусу і випробування на герметичність зданих приміщень. Після стикування напівкорпусів і фарбування судно буде спущено на воду.

  Триває порізка та гнуття металопрокату у цеху металообробки для закладання буксиру. У збірно-секційному цеху  виготовляються вузли і секції носової і кормової частин корпусів суден. На стапельному майданчику триває збирання корпусів обох буксирів. Спеціалісти механо-слюсарної дільниці виготовляють вироби приварного насичення. Розпочато випробування сформованих приміщень на герметичність.

  Компанія має також навчальний центр, який першим в Україні внесено в Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО). Минулого тижня компанія вже видала 22 суднобудівникам перші свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації.