Фото: На Херсонській верфі триває будівництво танкеру

5929

Як проходить будівництво танкера-хімовоза “Nevada” на Херсонській верфі

Пройшов місяць від моменту закладки судна для голландської компанії VEKA на стапелі Херсонській верфі SMG. На даний момент на підприємстві вже встановлені і пристиковуються заставні секції майбутнього судна, які разом складуть центральну частину танкера.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії

  • Секція, масою майже 40 тонн виготовлена ​​з високоякісної сталі категорії А, яка постачається з маріупольських металлургичних комбінатів. Загальна довжина зварних швів на кожній такій секції складає близько 3,0 км. Термін виготовлення секції – 4 тижні.

    Вперше за останні, як мінімум, 25 років довжина секції склала 12 м. За контрактом довжина секції не повинна була бути менше 6 м і ми, на превелике задоволення замовника, перевищили її вдвічі. Це дозволить нам поліпшити коефіцієнт розкрою металу, зменшити зварювальні деформації на корпусі, і що найголовніше, помітно скоротити трудомісткість складально-зварювальних робіт при установці секцій до складу корпусу судна на стапелі, – пояснив головний технолог Херсонській верфі Олег Куп’янський.

    Практично всі секції середньої частині судна також матимуть довжину близько 12 м.

    Нагадаємо, що SMG уклав контракт на будівництво двох танкерів-хімовозів для голландської компанії.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.