Фото: Миколаївська компанія “Black Sea Yachts” зробила нову вітрильну яхту довжиною 17,4 метра

3109

19 червня 2017 року, відбувся урочистий спуск на воду нової вітрильної яхти від компанії “Black Sea Yachts”, побудованої за проектом BSY 575. Довжина яхти складає 17,4 метра. Традиційно для всіх яхт, побудованих на верфі – корпус виконаний зі сталі, а надбудова з алюмінію.

Директор і володів верфі, Сагайдаков Олександр Михайлович, привітав колектив із закінченням будівництва і висловив надію на довгі і успішні подорожі, які ще тільки мають бути цій яхті. За традицією яхта була покрещена за православним звичаєм батьком Варнавою та під чисельних оплески урочисто спущено на воду.

До особливостей проекту можна віднести те, що ця яхта проектувалася так, щоб бути легко керованою при мінімальній кількості екіпажу. В даному випадку очікується, що яхтою буде керувати сам Власник з дружиною. Закритий кокпіт, електричні лебідки, потужне підрулюючий пристрій, навігаційні системи і автопілот, а також внутрішній пост управління – увереннность і безпеку, як запорука гарного і комфортного відпочинку гарантовані.

  • Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here

    Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.