Фото: компанія «НІБУЛОН» спустила на воду вже сьому баржу проекту В2000

3168

Суднобудівний-судноремонтний завод «Нібулон» спустив на воду сьоме несамохідне судно проекту В2000 – NBL-034, яке буде експлуатуватися на Південному Бузі. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Довжина судів проекту В2000 становить 71,7 м, габаритна ширина – 17 м, висота борту – 3,3 м, осадка з гузом – 2,25 м. Судна призначені для плавання у внутрішніх водах України.

Будівництво цієї серії судів було розпочато в кінці весни минулого року і буде завершено до вересня 2017 року. На даний момент на верфі «Нібулона» виготовлено 60% секцій восьмого судна, спуск на воду якого запланований на серпень.

- РЕКЛАМА -
  • This slideshow requires JavaScript.

    Один рейс несамохідного судна В2000 дозволяє транспортувати до 2 тис. тонн зерна.

    «Один караван (буксир проекту 121 і два судна проекту В2000) за один рейс транспортує до 4 тис. тонн зерна. Це відповідає більш 160 вантажівкам, знятим з автодоріг Миколаївської області, що сприяє поліпшенню екологічної обстановки за рахунок значного скорочення викидів продуктів згорання в атмосферу», – підкреслюють в «НІБУЛОН».


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.