Фото: Чорноморський судоремонтий завод здійснив ремонт сухогрузу “PAOLO U”

2080
ІСРЗ

Чорноморський судоремонтний завод у червні 2017 року провів доковий ремонт  сухогрузу «Paolo U»

Зокрема, протягом ремонтних робіт на судні, що належить компанії Bukit Panjang Shipping Ltd, було проведено очистку, покраску корпусу та вантажних трюмів, загальною площею 27000 м2. Проведені заміри зазорів гребного і рульових пристроїв. Здійснено ремонт корпусних конструкцій загальною масою 34000кг.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Крім того, судоремонтним заводом було відремонтовано труби різних систем, клапани, механізми машинного відділення, стріли та опори вантажних кранів, гідравліка та швартове обладнання.

 • Черноморський судоремонтний завод (колишній Іллічівський) є найбільшим судоремонтим підприємством в Україні, що пропонує умови для ремонту суден будь-якої складності та модернізації. Підприємство має можливість виконання ремонту всіх типів суден, включаючи технічно складні типи судів, такі як автомобілевози, пароми, танкери-продуктовози, ріферний флот, контейнеровози і суда багатоцільового призначення.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.