Фото: Азовський судноремонтний завод завершив випробування лоцманського катера “Балтійський”

4786
Фото: asrz.com.ua

На АСРЗ успішно закінчилися ходові випробування лоцманського катера «Балтійський».

Катер був побудований у 2011 році на естонській судноверфі, та належить державному підприємству «Дельта-лоцман», яка здійснює проводки й регулювання руху суден. Катер є сучасним високоавтоматизованим та економічним дизель-електроходом, що дозволяє досить тривалий час керувати судном без наявності екіпажу у машинному відділенні. Крім того, катер може виконувати роботи під час льодових кампаній.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр АСРЗ.

  • Катер прибув на ремонт до АСРЗ, який, відповідно до вимог правил класифікаційних оглядів суден в експлуатації, проводиться з періодичністю один раз в п’ять років.
    Фахівцями судноремонтного заводу у власному конструкторському бюро був розроблений та реалізований проект заміни замкнутої системи охолодження дейдвуда на більш прийнятну для роботи судна в Азовському морі. Також було очищено та пофарбовано корпус «Балтійського». Виконано ремонт привального бруса і шпильок його кріплення, та ін. швартове та буксирне обладнання.

    До робіт, що стосуються бортової електроніки залучалися сервісні служби спеціалізованих організацій. Плановий ремонт дизель-генератора «Scania» виконаний фахівцями сервісної служби.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.