Флот Українського Дунайського пароплавства поповнився 60-ма баржами

2148
Мета Новости
Мета Новости

Держкомпанія “Українське Дунайське пароплавство” отримала 60 барж від Австрії. Судна типу “Європа-IIБ” були замовлені ще за часів СРСР.

– 27 років тому, в далекому 1989 році, “Совкомфлот” уклав контракт з австрійським банком BAWAG leasing GmbH на будівництво барж-секцій типу “Європа-IIБ”. При розвалі СРСР “Українське Дунайське пароплавство” стало правонаступником зобов’язань “Совкомфлота”. Згідно з угодою, був внесений аванс в розмірі 15% від вартості барж, решту суми з відсотками пароплавство повинно було погашати за графіком. Однак за більш ніж 25-річний період графік часто зривався, потім платежі зовсім припинилися у зв’язку з фінансовими проблемами підприємства через ембарго ООН проти Югославії, військовими діями в цій державі і руйнуванням мостів на Дунаї, – повідомляється на сайті копмпаніі.

24 листопада 2016 борг повністю погасили, а 13 грудня в Відні нотаріально оформили передачу 60 барж у власність “Українського Дунайського пароплавства”.

 • Україна отримає баржі-секції типу “Європа-IIБ” УДП-1601-1630, УДП 1900-1930. Вони побудовані на судноверфі в австрійському Лінці і призначені для перевезення генеральних і податкових вантажів. Довжина однієї баржі – 76,5 метрів, ширина – 11 метрів, осадка – 2,7 метрів, вантажопідйомність – 1717 тонн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.