Дунайське пароплавство нарощує виробництво барж

4078

ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” (УДП) на своєму суднобудівельному підрозділі планує побудувати чотири баржі у 2018 році.

У 2017 році УДП побудувало лише одну баржу та розпочало будівництво ще одної. А вже на 2018 рік передбачено будівництво вже чотирьох барж.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на  izmail.es

  • В.о. голови правління судноплавної компанії Дмитро Чалий  нагадав, що у 2017 році УДП відновило програму будівництва барж типу SLG шляхом стикування 2 ліхтерів-донорів. Таких ліхтерів на балансі пароплавства понад 120 одиниць, і вони не використовуються в експлуатаційній діяльності.

    Баржі будуються на Кілійському суднобудівно-судноремонтному заводі (КССРЗ), що входить в УДП. Вартість будівництва 1 баржі на  становить 200 тисяч доларів США.

    Нагадаємо, що у 2017 році на КССРЗ крім будівництва баржі проекту ТП-631, відремонтували 58 одиниць флоту, у тому числі 35 для УДП.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.