Док АСРЗ закінчив доковий ремонт двох суден

1999

Після закінчення докування, з доку №4 Азовського судноремонтного заводу виведені теплохід «Беллис» (порт приписки Аватіу острова Кука) і приймально-транспортний рефрижератор (птр) VITALIY (порт Бердянськ), що проходять на підприємстві судноремонт на підтвердження класу Регістру судноплавства України.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Як уже повідомлялося, за домовленістю з судновласниками, на судах проведено масштабні ремонти, колектив докового виробництва успішно впорався із завданням в намічені терміни.

- РЕКЛАМА -
 • За час докування на теплоході BELLIS виконано великий ремонт механізмів, вузлів і систем життєзабезпечення судна, ключовими з яких стали ремонти гребного і рульового пристроїв.

  Запланований обсяг докування виконаний і на рефрижераторі VITALIY.

  Обидва судна обмиті прісною водою під великим тиском, очищені і пофарбовані за заявленою схемою необростаючою фарбою.

  Після спливання і остаточної перевірки водонепроникності корпусів, обидва судна успішно пройшли підготовку до буксирування.

  За командам докмейстер Едуарда Волкотруб, в док увійшли морські буксири «Петро Галактіон», «Енісеец» і «Аламак», і, вже під командуванням капітана АСРЗ Миколи Копилова, дотримуючись запобіжних заходів, суду по черзі виведені з доку. Час виходу занесено в вахтовий журнал.

  Кожне з судів пришвартоване на місцях біля причалів, де вже на плаву пройде закінчення ремонту, та прийом екіпажами на борт палива, води та інших продуктів життєдіяльності судів.

  Також відремонтовані механізми пройдуть перевірку і пред’явлення в роботі, відбудуться пуско-налагоджувальні роботи і швартовні випробування.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here