Док АСРЗ закінчив доковий ремонт двох суден

2026

Після закінчення докування, з доку №4 Азовського судноремонтного заводу виведені теплохід «Беллис» (порт приписки Аватіу острова Кука) і приймально-транспортний рефрижератор (птр) VITALIY (порт Бердянськ), що проходять на підприємстві судноремонт на підтвердження класу Регістру судноплавства України.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Як уже повідомлялося, за домовленістю з судновласниками, на судах проведено масштабні ремонти, колектив докового виробництва успішно впорався із завданням в намічені терміни.

 • За час докування на теплоході BELLIS виконано великий ремонт механізмів, вузлів і систем життєзабезпечення судна, ключовими з яких стали ремонти гребного і рульового пристроїв.

  Запланований обсяг докування виконаний і на рефрижераторі VITALIY.

  Обидва судна обмиті прісною водою під великим тиском, очищені і пофарбовані за заявленою схемою необростаючою фарбою.

  Після спливання і остаточної перевірки водонепроникності корпусів, обидва судна успішно пройшли підготовку до буксирування.

  За командам докмейстер Едуарда Волкотруб, в док увійшли морські буксири «Петро Галактіон», «Енісеец» і «Аламак», і, вже під командуванням капітана АСРЗ Миколи Копилова, дотримуючись запобіжних заходів, суду по черзі виведені з доку. Час виходу занесено в вахтовий журнал.

  Кожне з судів пришвартоване на місцях біля причалів, де вже на плаву пройде закінчення ремонту, та прийом екіпажами на борт палива, води та інших продуктів життєдіяльності судів.

  Також відремонтовані механізми пройдуть перевірку і пред’явлення в роботі, відбудуться пуско-налагоджувальні роботи і швартовні випробування.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.