Фото: theartofdredging.com

Адміністрація морських портів України (АМПУ) оголосила про проведення процедури відкритих торгів на будівництво самоотвозного морського земснаряда бункерного типу

- РЕКЛАМА -

До участі запрошені національні та міжнародні суднобудівні компанії. Для забезпечення рівних умов тендерна документація опублікована на двох мовах – українською та англійською. Свої пропозиції компанії можуть подати АМПУ в термін до 18 жовтня 2017 року. Очікувана вартість земснаряда становить 691,2 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Програма оновлення флоту АМПУ до 2021 року передбачає придбання 20 сучасних плавзасобів. Ми починаємо її реалізацію з придбання землесоса і в нашому фінансовому плані на поточний рік така інвестиція закладена. Пріоритетність покупки землесоса продиктована тим, що щорічно АМПУ повинна вибирати від 8 до 10 млн куб . м наносного грунту в рамках експлуатаційного днопоглиблення. Придбання землесоса дозволить нам збільшити виконання обсягів таких робіт власними силами без залучення підрядників “, – заявив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

В даний час власний флот АМПУ складається з несамохідного земснаряда “Скіф” (в складі земснаряда – мотозавозня МЗ-348), самоотвозного землесоса “Меотида”, самоотвозного землесоса “Тилігульський”, самоотвозного землесоса “Інгульський” і земкараван “Ріон” (в складі земкараван – багаточерпаковий земснаряд “Ріон”, дві шаланди – “Кримська 3”, “Кримська 9” і мотозавозня МЗ-318).

Програма оновлення флоту АМПУ до 2021 року передбачає придбання 20 плавзасобів, в числі яких шість лоцманських катерів, сім багатофункціональних судів нафто-мусоросбощіков, сучасний криголам для забезпечення безпеки судноплавства на Азовському морі. Для поновлення днопоглиблювального флоту підприємства крім самоотвозного землесоса передбачена купівля промірні катери і грунтоотвозной самохідної шаланди.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Редактор Національного промислового порталу