АМПУ оголосила тендер на покупку днопоглиблювального судна

2464
Фото: theartofdredging.com

Адміністрація морських портів України (АМПУ) оголосила про проведення процедури відкритих торгів на будівництво самоотвозного морського земснаряда бункерного типу

До участі запрошені національні та міжнародні суднобудівні компанії. Для забезпечення рівних умов тендерна документація опублікована на двох мовах – українською та англійською. Свої пропозиції компанії можуть подати АМПУ в термін до 18 жовтня 2017 року. Очікувана вартість земснаряда становить 691,2 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Програма оновлення флоту АМПУ до 2021 року передбачає придбання 20 сучасних плавзасобів. Ми починаємо її реалізацію з придбання землесоса і в нашому фінансовому плані на поточний рік така інвестиція закладена. Пріоритетність покупки землесоса продиктована тим, що щорічно АМПУ повинна вибирати від 8 до 10 млн куб . м наносного грунту в рамках експлуатаційного днопоглиблення. Придбання землесоса дозволить нам збільшити виконання обсягів таких робіт власними силами без залучення підрядників “, – заявив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

В даний час власний флот АМПУ складається з несамохідного земснаряда “Скіф” (в складі земснаряда – мотозавозня МЗ-348), самоотвозного землесоса “Меотида”, самоотвозного землесоса “Тилігульський”, самоотвозного землесоса “Інгульський” і земкараван “Ріон” (в складі земкараван – багаточерпаковий земснаряд “Ріон”, дві шаланди – “Кримська 3”, “Кримська 9” і мотозавозня МЗ-318).

 • Програма оновлення флоту АМПУ до 2021 року передбачає придбання 20 плавзасобів, в числі яких шість лоцманських катерів, сім багатофункціональних судів нафто-мусоросбощіков, сучасний криголам для забезпечення безпеки судноплавства на Азовському морі. Для поновлення днопоглиблювального флоту підприємства крім самоотвозного землесоса передбачена купівля промірні катери і грунтоотвозной самохідної шаланди.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.