Визначено пріоритетні галузеві напрями інноваційної діяльності України на 2017-2021 роки

4705

Уряд деталізував 8 середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки.

Відповідну постанову – про визначення середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності галузевого рівня на 2017-2021 роки – було прийнято на засіданні Кабміну 18 жовтня 2017 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Fin.Org.UA.

Цим переліком галузевих пріоритетів ми деталізуємо середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки. Це дозволить центральним органам виконавчої влади спрямувати фінансові ресурси саме на ті напрямки, які забезпечать інноваційний розвиток економіки, – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Зокрема, постановою були уточнені наступні напрямки:

  • Освоєння нових технологій транспортування енергії, впровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії.
  • Освоєння нових технологій високотехнологічного розвитку транспортної системи, ракетно-космічної галузі, авіа- і суднобудування, озброєння та військової техніки.
  • Освоєння нових технологій виробництва матеріалів, їх обробки і з’єднання, створення індустрії наноматеріалів та нанотехнологій.
  • Технологічне оновлення та розвиток агропромислового комплексу.
  • Впровадження нових технологій і обладнання для якісного медичного обслуговування, лікування, фармацевтики.
  • Широке застосування технологій більш чистого виробництва та охорони навколишнього середовища.
  • Розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки.

Нагадуємо, що середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки були затверджені постановою КМУ від 28 грудня 2016 року № 1056.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.