Українці вивели на Kickstarter «розумний» пристрій для догляду за рослинами Grovio

1628

Українська компанія Techware спільно з Concepter,  запустили кампанію на Kickstarter для збору коштів на Grovio – «розумний» пристрій для догляду за рослинами.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.

Grovio представляє із себе циліндричну колонку вагою в 450 грам і висотою в 30 сантиметрів. За допомогою зарядного пристрою відходить невелика трубка зі спеціальним наконечником, який встановлюється в грунт рослини. Саме Grovio наповнюється водою, а по трубках відбувається її автоматична подача в рослину. На наконечнику трубки вбудовані спеціальні сенсори: завдяки ним Grovio відстежує такі показники, як вологість ґрунту, повітря, температуру і рівень світла. Таким чином, пристрій самостійно поливає рослини і стежить за їх станом.

Кожен день людям потрібно робити багато важливих справ, але це не повинно впливати на беззахисні й уразливі рослини, – коментує Олександр Іванов, засновник Techware.

Всього до одного пристрою можна підключити три рослини. Grovio поливає і стежить за їх станом індивідуально. Залежно від умов зовнішнього середовища пристрій самостійно визначає потрібну кількість води. За заявами розробників, одного запасу води вистачить на 45 днів догляду за трьома рослинами.

- РЕКЛАМА -
 • Коли закінчився запас води або рослини знаходяться в поганих умовах, Grovio відправляє власнику повідомлення в спеціальний додаток Grovio App. У додатку зберігається історія всіх показників рослин. До того ж до Grovio App можна підключити будь-яку кількість пристроїв.

  Grovio App працює з популярними голосовими асистентами Amazon Alexa, Apple Siri, Google Home і іншими. Якщо, наприклад, рослині буде не вистачати світла, то Grovio порадить включити світло за допомогою Siri.

  Вартість гаджета для трьох рослин складе $ 149, доставка по Україні безкоштовна. Мета кампанії – $75 000, до її закінчення залишилося 37 днів.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here