Українські сенсації Tech Today Hub 2017: від анти-дрона до самохідного робота з супер-клешнею (відео)

1684

У Києві 2 березня пройшов Tech Today Hub 2017, на якому показували роботи молодих винахідників.

Захід Tech Today Hub 2017 під слоганом «Молодь. Інновації. Майбутнє »було проведено в Києві 2 березня в центральному офісі компанії Vodafone Україна. Тут були продемонстровані інноваційні технічні розробки від випускників інкубаційній програми Fablab.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Автоцентр.

 • Проект Gripper 24 – «Промисловий робот» Данило Самірак, 16 років, учень ліцею «Лідер», призер міських олімпіад з математики, фізики, інформаційних технологій. Переможець всеукраїнського конкурсу по авіаракетобудування і робототехніки.

  Промислові роботи широко використовуються в автомобілебудуванні (33%), точному машинобудуванні (34%), хімічної промисловості (9%) та інших сферах. Однак висока собівартість виробничої лінії заважає їх масового впровадження в Україні. Я створив упрошенную конструкцію, без редукторів і шестерень. Ноу-хау робота клешня, яка приймає форму предмета. На відміну від зарубіжних аналогів, ціною від 18 до 80 тис. Доларів, з індивідуальними моторами для кожного пальця, в даному випадку використовується тільки один електромотор. Робот Gripper 24 також можна масштабувати. Сьогодні я представляю другий варіант – він удвічі більше, ніж перший, але при цьому з колишніми електромоторами не має втрат в вантажопідйомності.

  Проект Anti-drone Віктор Старніков, 15 років, учень ліцею «Лідер», призер міських олімпіад з астрономії.

  Переносний зенітно-ракетний комплекс Anti-Drone призначений для перехоплення дронів за допомогою сітки діаметром до 7 метрів. Він складається з тубуса, блоку живлення, запала для твердотопливной ракети і радіопередавача. Останній активує розкриття сітки з ракети в момент підльоту до завислому дрону. На відміну від зарубіжних аналогів – з дальністю дії 50 метрів і вартістю 1500 доларів, комплекс Anti-Drone перехоплює цілі на відстані до 335 м, ціна одного пострілу – 25 доларів. Поки створений прототип, найближчим часом будуть проведені випробування.

  Проект Magic Mirror («Магічне дзеркало») Федір Бабулєв, призер Google Hash Code, Таня Боценко і Женя Кравченко – призери олімпіад з математики та фізики.

  Magic Mirror – дзеркало XXI століття, яке підключено до Інтернету і має інтерфейс. Воно допомагає вдосконалити денну рутину. Показує час, дату, погоду і розпорядок на день. Фішка, над якою ми працювали три місяці – віртуальний гардероб. Це своєрідний персональний стиліст, який показує на кольоровому екрані, який одяг найбільш доречна в даний момент. У дзеркалі є камера, яка за допомогою голосових команд (через додаток в смартфоні) сканує людину, а потім видає свої рекомендації на екран.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.