Українська секція з 8 стартапів вперше буде організована на виставці СES-2017

1734

Українська секція вперше буде представлена ​​на щорічній Міжнародній виставці споживчої електроніки International Consumer Electronics Show (CES) в Лас-Вегасі.

Відповідно до прес-релізу Української асоціації венчурного капіталу і прямих інвестицій (UVCA), її склад визначився 12 жовтня в рамках конкурсу UVCA Startup Challenge: CES Edition, який організувала асоціація спільно з фондом Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), за матеріалами Інтерфакс Україна.

Серед 16 фіналістів, які представили свої продукти в сфері гаджетів і IoT (Інтернет речей), відібрані вісім проектів, які будуть представляти Україну в Лас-Вегасі.

 • “Дуже важливо, щоб в Україні з’явилися глобальні продукти. Це те, куди інвестують члени нашої асоціації – українські та міжнародні інвестори”, – зазначив глава наглядової ради UVCA, засновник і керуючий партнер AVentures Capital Андрій Колодюк.

  Асоціація відзначає, що вже відомі успішні приклади продажу українських продуктів в Америці, Європі та інших країнах світу, в тому числі і завдяки участі в CES. Такими компаніями є Petcube (гаджет для спілкування з домашніми тваринами), спалах IBlazr (продається в AppleStore по всьому світу) і т.д.

  Переможцями конкурсу стали: Raccoon.world, Luciding, Wider, Leantegra, SolarGaps, Hideez, MMOne Project, Technovator.

  Вони отримають безкоштовну можливість представити свій продукт на виставці CES-2017. Також в якості призу переможці братимуть участь у всіх прес-івентах, організованих UVCA і WNISEF під час CES-2017.

  “Я переконана, що IT-індустрія є одним з найбільш перспективних секторів української економіки і, що довгострокове інвестування сприятиме створенню нових робочих місць і відкриє нові ринки для нашої країни”, – додала президент і головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон.

  Асоціація нагадує, що це не перший конкурс, що проводиться UVCA спільно з WNISEF. Так, переможці першого UVCA Startup Challenge, який відбувся в квітні 2016 року, представляли Україну на міжнародному конкурсі SVOD (Silicon Valley Open Doors). Тоді переможцем став Cardiolyse – стартап в сфері електронної охорони здоров’я.

  Українська асоціація венчурного капіталу і прямих інвестицій (UVCA) створена за зразком Європейської асоціації венчурного і приватного капіталу (InvestEurope). До складу UVCA вже входить понад 40 членів – лідерів міжнародного та українського інвестиційного ринку: Almaz Capital, AVentures Capital, Digital Future, Horizon Capital, HP Tech Ventures, KM Core, Intel Capital, EBRD і т.д.

  Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – фонд з капіталом в розмірі $ 150 млн, який інвестує в підприємства малого та середнього бізнесу в Україні та Молдові. Western NIS Enterprise Fund був заснований в 1994 році на кошти уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). За більш ніж 20 років фонд інвестував $ 168 млн в 118 компаній.

  З 2015 року Фонд реалізує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $ 35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.