У Києві почали встановлювати нові підземні сміттєві контейнери вітчизняного виробництва з сонячними панелями, системою пожежогасіння, датчиками заповнення і зв’язком з диспетчером

2050

У Києві почали встановлювати підземні сміттєві контейнери нового типу для твердих побутових відходів – з сонячними панелями, системою пожежогасіння, датчиками заповнення і системою віддаленого зв’язку з диспетчером. За словами мера столиці Віталія Кличка, в центральній частині міста вже встановлюють 50 таких контейнерів, до кінця року їх кількість має збільшитися до 300 одиниць, а в наступному році – до 1000 контейнерів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ITC.ua

Такі баки функціонують в країнах Європи – ми не винайшли нічого нового. Ці контейнери сучасні, місткі, виглядають охайно, адже в київських дворах часто стоять брудні контейнери, повні сміття, вони займають багато місця, а жителі скаржаться на неприємний запах. Один новий підземний контейнер має обсяг в 5 кубічних метрів і замінює 5 звичайних відкритих контейнерів, – зазначив Віталій Кличко під час презентації.

Мер додав, що такі контейнери обладнані сонячними батареями, інформаційними панелями і спеціальними датчиками, які передають інформацію диспетчеру, коли бак вже заповнений і вимагає вивозу сміття. Після цього заповнений контейнер піднімається спеціальної сміттєвої машиною з краном, а на його місце в спеціальну нішу в землі встановлюють інший очищений контейнер.

До того ж, контейнери обладнані вбудованою системою пожежогасіння, яка спрацьовує, якщо всередину потрапляє недопалок або інший предмет, який може призвести до виникнення пожежі.

Ці контейнери – вітчизняного виробництва, і впевнений, що про них будуть хороші відгуки у жителів міста, адже в експлуатації вони себе зарекомендували дуже добре. Київ має не тільки сучасно виглядати, але і використовувати сучасні технології, – підкреслив Віталій Кличко.

- РЕКЛАМА -
  • Мер столиці також оглянув нові сміттєві контейнери, які встановили в міських зонах відпочинку, в тому числі на Пейзажній алеї і зазначив, що для парків передбачений окремий варіант оформлення контейнерів дерев’яною обробкою.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here