На Кіровоградщині запустять виробництво дронів для аграріїв

2840
Фото: shutterstock.com
 • Корейська компанія SafeusDrone Co.Ink і Software Factory у співпраці з Кіровоградською льотною академією НАУ запустить виробництво дронів призначених для сільськогосподарських потреб.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на SuperАgronom.

  Компанія SafeusDrone Co. Inc. займається розробкою чотирьох різновидів дронів. Серед них — пристрої, які можуть використовуватися в сільському господарстві для оприскування полів, та апарати, що можуть застосовувати енергетики для перевірки справності високовольтних ліній електропередач і усунення виявлених недоліків.

  Представники корейської компанії зазначають, що використання цих пристроїв у агросекторі дасть змогу значно економити фінансовий ресурс і раціональніше використовувати робочу силу. Представники корейської делегації заявили про свій намір у майбутньому виготовляти ці дрони в Кропивницькому спільно із фахівцями Кіровоградської льотної академії НАУ.

  Сергій Кузьменко, голова Кіровоградської ОДА зауважив, що тема використання дронів у сільському господарстві області дає змогу місцем аграріям при менших затратах отримувати вищі врожаї. Оскільки інтерес до цих пристроїв є, то можна спрогнозувати, що в корейської компанії на Кіровоградщині є непогані перспективи.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.