LED-селфіпалка розроблена українцем зібрала на Indiegogo необхідні $10 000 за один день

3637
 • Українець Олексій Тищенко вивів на краудфандінговую платформу Indiegogo пристрій, покликаний урізноманітнити фотографічні шедеври любителів Instagram і професійних фотографів.

  Це мобільна LED-лампа, яка може виступати незвичайної підсвічуванням для фотозйомки в нічний і сутінковий час. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.ua.

  Всього за день кампанія зібрала шукані $10 000, на сьогодні на рахунку UniColor більше $ 12000 в рахунок 59 проданих пристроїв.

  Інноваційність лампи полягає в тому, що вона бездротова, водонепроникна і вміє світитися у 400 різних режимах 16 млн відтіків, якими можна керувати зі смартфона.

  Коштує це задоволення $150 за базову версію півметра завдовжки і $180 за метрову лампу. Правда, на Indiegogo все ще можна вихопити стандартний набір всього за $80.

  Лампа оснащена 120-градусною фокусующою лінзою, яка мінімізує втрати світла і робить промінь більш концентрованим на відстані 2,5 м, стверджують розробники.

   

  За допомогою UniColor можна просто підсвічувати модель або створювати різні світлові ефекти при фотографуванні в нічний час. А головне, лампу можна використовувати як селфіпалку яке світиться (аксесуари для цього є в наборі).