Казахський університет отримав установку з переробки органічних відходів від української компанії

1947

В рамках міжнародного співробітництва компанія Інтегро успішно реалізувала проект будівництва і запуску малої лабораторної науково-дослідницької біогазової установки для президентського університету в м.Алмати, Казахстан.

Установка призначена для демонстрації біогазової технології в науково-дослідних цілях, а також популяризації інновацій від компанії Інтегро.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр компанії Інтегро.

 • У базовій комплектації установка налаштована на переробку харчових відходів в органічні добрива з виділенням біогазу. Однак конструкція і компоновка установки дозволяє проводити експерименти з різними видами сировини та технологічними режимами. При цьому установка оснащена всіма необхідними приладами для оперативного вимірювання параметрів вхідної сировини та готового продукту. Виробнича потужність установки – до 50 кг відходів на добу в залежності від типу сировини.

  Лабораторна установка реалізована у вигляді контейнера для забезпечення її мобільності, а також зручності транспортування. Таке рішення може використовуватися не тільки університетами для підготовки кваліфікованих кадрів в біогазової галузі, а й у якості демонстраційного зразка на різних заходах, а також при виході на нові ринки.

  Цей проект став першим міжнародним досвідом для компанії Інтегро і підтвердив затребуваність технології за кордоном.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.