Відтворення лісів: Сумські лісівники перевиконали план по відтворенню лісів

2113
 • Сумські лісівники виконали план по відтворенню лісів на 118%. Сумські лісгоспи спрацювали понад план за всіма видами лісогосподарської діяльності.

  Про це повідомив начальник відділу лісового господарства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Омельченко, передає Національний промисловий портал.

  За 9 місяців 2018 року державними лісогосподарськими підприємствами управління проведено відтворення лісів на площі 1053 га, що становить 118% до плану. Догляди лісових культур і захисних насаджень проведено на площі 10513 га, що складає 139% до запланованого обсягу. Доповнення лісових культур і захисних насаджень проведено на площі 1349 га та створено 32,3 га плантацій новорічних ялин, – повідомив начальник відділу.

  Нині триває збір насіння лісових порід, висів розсадників, підготовка грунту під посадку лісу у наступному році.

  За 9 місяців лісгоспи заготовили близько чотирьох тонн насіння лісових порід – це сосна, осика, вільха тощо, в кінці вересня було розпочато збір насіння жолудя. Нині, впродовж жовтня, йшов активний збір насіння дуба і наші підприємства встигли заготовити понад 50 тонн жолудя, – сказав Анатолій Омельченко.

  На підприємствах триває підготовка до весняної лісокультурної кампанії 2019 року. Вже посіяно 9,2 га лісових розсадників, що складає 132% планового обсягу.