Відтепер перші водійські права в Україні видаватимуть на 2 роки

2716
Фото (с) РБК-Україна

Кабінет міністрів затвердив видачу першого посвідчення водія терміном на два роки

Згідно з постановою, водійське посвідчення, видане особі вперше, дійсно протягом 2 років з дня його видачі з обмеженим правом керування транспортним засобом, під яким мається на увазі заборона перевищувати швидкість у 70 км / ч.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на abcnews

Після закінчення терміну дії посвідчення водія, виданого особі вперше,  нове посвідчення обмінюється  без складання іспитів за умови здійснення не більше двох адміністративних правопорушень у сфері дорожнього руху.

 • Якщо особа протягом двох років з дня видачі першого посвідчення водія отримала три та більше адміністративних правопорушень в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, обмін такого посвідчення здійснюється із здачею теоретичного і практичного іспитів.

  Повернення посвідчення водія особам, які мають його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не здійснюється. Відновити права після позбавлення в такому випадку можливо шляхом отримання нового водійського посвідчення.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.