В Україні створили настільну гру про боротьбу УНР

4563
Фото: facebook.com
 • В Україні створили перший комплект стратегічної настільної гри “Невідома війна 1918”. Гру присвячено українським визвольним змаганням 1917-1922 років.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на facebook-сторінку проекту.

  Перший комплект вже прибув до Києва та буде презентований на зустрічі у Міністерстві молоді та спорту. Комплект має назву “Галичина” та присвячений визвольній боротьбі за Українську державність на заході України.

  Вихід наступного комплекту серії “Невідома війна” буде присвячено “Холодному Яру” та вийде у 2019 році. Співавтором та консультантом серії буде історик та публіцист Роман Коваль. Окремо можна буде придбати постери з персонажами.

  Гра “Невідома війна.1918” у цікавій та захоплюючій формі висвітлює досі невідомі широкому загалу факти про героїчну боротьбу українського народу за свою ідентичність та державність.

  “визвольними змаганнями” називають періоди в історії України, коли українці намагалися створити власну національну державу. Виділяють три періоди визвольних змагань: в умовах Першої світової війни (1918-1922); в умовах  Другої світової війни (1938—1950); в умовах російської агресії (з 2014-го року).