В Україні посилять інвестиційну привабливість зони відчуження

1767

Державне агентство України з управління зоною відчуження підписало Меморандум про співпрацю задля посилення інвестиційної привабливості зони відчуження.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДАЗВ.

7 травня між Державним агентством України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) та Державною інноваційною фінансово-кредитною установою (ДІФКУ) було підписано Меморандум про співпрацю. Спільна діяльність установ буде спрямована на залучення інвестицій для реалізації проектів енергетики та розвитку соціально-економічної сфери зони відчуження, поглиблення міжнародного економічного та науково-технічного співробітництва, а також провадження нових інвестиційних проектів на цій території.

  • Як зазначив Голова ДАЗВ Віталій Петрук, підтримка економічної діяльності регіону на основі його нагальних проблем та потреб є надзвичайно важливими. Результатом співпраці має стати посилення інвестиційної привабливості зони відчуження для ділового розвитку регіону. Це сприятиме створенню додаткових робочих місць та ефективному використанню ресурсів цієї території.

    Фото Державне агентство України з управління зоною відчуження.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.