В Івано-Франківську презентували нову 3D-школу для дітей

1716
Фото: gk-press.if.ua

29 січня, в Івано-Франківську відбулася презентація 3D-школи в Науковому містечку “Нова енергія”.

Навчання в 3D-школі – це час, проведений з користю, це розвиток дитячої уяви, нові можливості розвитку дитини, пише Галицький кореспондент.
У школі знають як легко та доступно розповісти про інноваційні технології дітям, як зацікавити дітей до навчання.

Сьогодні науковці з “Наукової енергії” презентували програму навчання для дітей під назвою “3D. Віртуальність у реальність”. Програма спеціально розроблена для дітей віком від 10 років, які прагнуть щось дізнаватися інноваційне, хочуть опановувати ази  3D-друку та моделювання.

 • Мета курсу – знайомство із концепціями геометричного моделювання та переходу від віртуальних моделей до твердотільних.

  Учні інноваційної школи вивчать принципи роботи 3D-принтерів, різні види сучасних технологій 3D-друку, сканування, моделювання за допомогою програм Tinkercad, Meshmixer, Scanect3D.

  Після закінчення курсу кожен з учасників отримає власноруч змодельований та роздрукований на 3D-принтері брелок, іграшку чи корисну деталь для застосування у побуті.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here