В Івано-Франківську презентували нову 3D-школу для дітей

1747
Фото: gk-press.if.ua

29 січня, в Івано-Франківську відбулася презентація 3D-школи в Науковому містечку “Нова енергія”.

Навчання в 3D-школі – це час, проведений з користю, це розвиток дитячої уяви, нові можливості розвитку дитини, пише Галицький кореспондент.
У школі знають як легко та доступно розповісти про інноваційні технології дітям, як зацікавити дітей до навчання.

Сьогодні науковці з “Наукової енергії” презентували програму навчання для дітей під назвою “3D. Віртуальність у реальність”. Програма спеціально розроблена для дітей віком від 10 років, які прагнуть щось дізнаватися інноваційне, хочуть опановувати ази  3D-друку та моделювання.

 • Мета курсу – знайомство із концепціями геометричного моделювання та переходу від віртуальних моделей до твердотільних.

  Учні інноваційної школи вивчать принципи роботи 3D-принтерів, різні види сучасних технологій 3D-друку, сканування, моделювання за допомогою програм Tinkercad, Meshmixer, Scanect3D.

  Після закінчення курсу кожен з учасників отримає власноруч змодельований та роздрукований на 3D-принтері брелок, іграшку чи корисну деталь для застосування у побуті.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.