Україна має намір передати в концесію всі обласні служби автодоріг та приватизувати проектні інститути

5472

Україна планує передати в концесію всі обласні підрозділи (служби автодоріг) Державного агентства автомобільних доріг “Укравтодор”, в тому числі і Одеський.

Відповідні об’єкти держвласності внесено до переліку рекомендованих до передачі в концесію, який розміщений на сайті Мінекономрозвитку, передає “Южный курьер“.

Крім обласних автодорів, приватизувати з автодорожньої галузі до 2020 року планується проектний інститут “Укрдіпродор”, “Укрдорзв’язок”, інститут ім. Шульгіна, Центр науково-технічного супроводу дорожніх робіт та сертифікації дорожньої продукції, інститут з проектування мостів, ДП “Укрглавмостекспертіза” та інші об’єкти.

  • “Укравтодор” здійснює свою діяльність на місцях через служби автодоріг. Також в його сферу управління входить ПАТ “Державна акціонерна компанія (ДАК)” Автомобільні дороги України “, яке безпосередньо виконує роботи з експлуатаційного утримання доріг загального користування, а також ремонтує їх.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.