“Украерорух” ввів в експлуатацію італійський диспетчерський тренажер автоматизованої системи управління повітряним рухом

2296
Фото: vcrti.com.ua

Держпідприємство обслуговування повітряного руху України (“Украерорух”) 14 листопада ввело в експлуатацію в Київському центрі управління повітряним рухом новий сучасний диспетчерський тренажер автоматизованої системи управління повітряним рухом “Стріла-Аленія” виробництва фірми “Leonardo S.p.A.” (Італія).

Про це повідомили в “Украерорусі”, уточнивши, що закупівля і установка тренажера є першим реалізованим контрактом, профінансованим Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) в рамках проекту модернізації аеронавігаційної системи України.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

 • Новий тренажер має п’ять робочих місць для тренування фахівців районного диспетчерського центру та диспетчерського пункту підходу, два робочих місця для тренування диспетчерів аеродромної диспетчерської вишки і десять робочих місць псевдо-пілотів. Тренажер розрахований на одночасну тренування по 4 вправ, підтримує до 6 сценаріїв структури повітряного простору з можливістю імітації інформації спостереження, отримання потоку даних польотної інформації і повною імітацією взаємодії секторів. Функціональність тренажера дозволить програвати одну і ту ж ситуацію кілька разів в різних комбінаціях вхідних даних.

  В “Украерорусі” заявляють, що використання нового диспетчерського тренажера значно підвищить якість і ефективність навчального і тренувального процесу в професійній підготовці авіадиспетчерів, зокрема щодо застосування розширеної функціональності автоматизованої системи управління повітряним рухом після її модернізації. В результаті підвищиться надійність системи організації повітряного руху та безпеку польотів в Київському районі польотної інформації.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.