У квітні в Україну відновилися поставки дизельного палива з Італії

5569

В Україну відновилися поставки італійського дизпалива.

Про це повідомляє консалтингова компанія UPECO, передає “НефтеРынок“.

За даними UPECO, в період з 5 по 6 квітня в Миколаївському порту ТОВ «Август Пром», що входить в пул компаній «Трейд Коммодити», розмитнило танкерну партію в 540 тонн італійського дизельного палива Євро-5. У компанії не стали розкривати подробиць поставки і назва заводу-виробника.

  • За даними консалтингової компанії UPECO продавцем ДТ для «Трейд Коммодити» став нафтотрейдер Coral Energy. У свою чергу, постачальником ресурсу для Coral виступило торгове представництво італійської нафтогазової компанії Eni, Eni Trading and Shipping. Фактурна вартість ресурсу по базису DAP Миколаїв склала $581/тонна.

    Відзначимо, що через Eni Trading and Shipping в Україні здійснюються поставки авіапалива виробництва НПЗ Di Milazzo, що знаходиться на о. Сицилія.

    Акціонерами НПЗ Di Milazzo є Eni (50%) і Kuwait Petroleum Corporation (KPC) (50%). Потужності з переробки заводу складають 80 тис. бар. нафти на добу (більше 4 млн тонн сировини в рік).


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.