У Києві відкрили унікальну пекарню в якій працюють люди з вадами у розвитку

2240
Фото: facebook.com/goodbreadfromgoodpeople

Власником і ініціатором створення незвичайної пекарні став 21-річний Владислав Малащенка з Києва, який йшов до ідеї соціального бізнесу з моменту практики в якості педагога тренінг-центру.

Сім’я Владислава практикує лікувальну педагогіку: працює з людьми, у яких різні проблеми з інтелектуальним розвитком. Пекарня має назву Good Bread From Good People і в ній працює 8 осіб, у яких би могли виникнути складності з працевлаштуванням на аналогічні посади. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інформ-UA.

Владислав вважає, що його працівники абсолютно повноцінні, якщо з ними правильно вести комунікації. Також такі люди більш чесні й відповідальні, але повністю позбавлені можливості самореалізації. Місія пекарні – працевлаштувати людей з порушеннями і поміняти до них ставлення у суспільства.

В основному пекарня реалізовує свою продукцію через соціальні мережі, пропонуючи безкоштовну доставку. У числі найближчих планів пекарні – відкриття подібних закладів по всій Україні, які дозволять працевлаштувати сотні тисяч людей з відхиленнями. Також Владислав зазначив, що компанія хотіла б відкрити велике кафе і працевлаштувати 30 осіб. За попередніми даними, інвестиції в кафе складуть 85 тисяч доларів.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.